Konut Böcek Taraması

38
Konut Böcek Taraması

Son Güncelleme 11 Aralık 2022

Evde Böcek Araması

Bir evin, içinde yaşayanlar hakkında özel bilgi ve istihbarat bulmak için aldatıcı ve dolambaçlı kişi ve şirketler tarafından dinlenmesi talihsiz bir durumdur. Evde Böcek Araması Hizmeti ile ‘Casus’ bir ilişkide güvenmeyen veya eşini boşayan, işveren veya iş ortağı, casusluk yapan bir komşu veya hatta vicdansız bir özel dedektif tespit edilir.

evde böcek arama gizli kamera tespit
evde gizli dinleme bulma

Erişim kolaylığı ve internette ve perakende ‘casus dükkanlarında’ yaygın olarak bulunan çeşitli yasadışı dinleme ekipmanı türlerinin çoğalmasıyla, Teknospy Güvenlik olarak, konut müşterilerimize ayrıntılı teknik işlemler yürütmek için çalışıyoruz.

Endişeniz ne olursa olsun, Böcek Dedektörleri

gizli kameraları

3G, 4G, 5G verici cihazları

kablosuz cihazları

FM ses vericilerini

GPS izleme cihazlarını

ve özel bilgileri elde etmek için gizlice kurulmuş ve konuşlandırılmış kayıt ekipmanlarını belirleyecek ve tanımlayacaktır.

Konumu izlemek, mikrofonları ve telefon kameralarını etkinleştirmek için mobil cihazlara gizlice yüklenen casus yazılım endişesiyle birlikte, Teknospy Güvenlik, cep telefonunuzu casus yazılımlara karşı kontrol etme hizmeti de sağlar .

Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, özel ekipman kullanarak tesisinizin, telefonlarınızın ve araçlarınızın hem fiziksel incelemesini hem de teknik incelemesini yapacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?