Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
TEKNOSPY Bilişim Güvenliği Hizmetleri

TEKNOSPY , TSCM, güvenlik, istihbarat, soruşturmalar ve telekomünikasyon alanlarında 15 yılı aşkın deneyime sahip, yüksek eğitimli ve deneyimli profesyonel teknisyenlerden oluşur . Ekipman ve eğitimimize 150.000$’ın üzerinde yatırımla Türkiye’nin en iyi donanımlı TSCM ekiplerinden biriyiz; sadece yeni teknik tehditlerin eğitimi yoluyla bilgimizi güncellemekle kalmayıp, aynı zamanda bu tehditlere karşı koymak için teknolojimizi güncellemeye de kuvvetle inanıyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Bilgileriniz 3. Şahıslara ve yabancı kişilere ulaşamaz, yasalarla güvence altına alınan bu haklarınıza şirketi içi kati politikalarla sıkı sıkıya riayet ederek kişisel bilgileriniz mutlak bir özen ile sahip çıkar.
  • Tamamı güncel Dünya standartlarında TSCM Ekipmanlarıyla hizmet

Ekibimiz ABD, ve Türkiye’de yerel olarak eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Kamu, ticari ve devlet sektörleri için yasa dışı dinleme cihazlarını tespit etmek için  profesyonel teknik güvenlik anketleri sağlayarak müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmaya kendimizi  adadık.

Merkez ofisi Ankara’da ve kurumsal, Hükümet ve konut müşterilerimize hizmet vermek için sık sık Türkiye’nin tüm şehirlerini ve denizaşırı ülkelere seyahat ederiz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?