Kurumsal TSCM Hizmetleri

Kurumsal TSCM Hizmetleri

Son Güncelleme 26 Aralık 2022

Kurumsal TSCM Böcek Arama Hizmetleri

Elektronik dinlemeden şüpheleniyor musunuz? Risk yönetimi planınız rutin TSCM güvenlik taraması gerektiriyor mu? Şirket yeni bir tesise mi taşınıyor? Yönetim, mülkiyet veya BT personelinde değişiklikler oldu mu?

Teknospy kurumsal TSCM hizmetleri , değerli kurumsal bilgileri koruma çabalarınızda akıllıca bir seçimdir. Türkiye’deki şirketler için profesyonel teknik gözetim karşı önlemleri (TSCM) hizmetlerinin lider sağlayıcısıyız. Müşterilerimiz arasında Capital 500 şirketlerinden küçük işletmelere kadar her şey var. Ayrıca, hükümet, savunma, kritik altyapı, hukuk, finans, bankacılık, hukuk, medikal, teknoloji, haber medyası, kar amacı gütmeyen kuruluşlar vb. dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden işletmelere hizmet veriyoruz.

Teknospy Kurumsal TSCM hizmetlerimiz, wi-fi, bluetooth ve hücresel dinleme cihazları ve güvenlik açıkları dahil olmak üzere hem geleneksel TSCM ses ve optik cihazlarını hem de Siber TSCM’yi içerir . Ayrıca, Teknospy ‘nin TSCM Uzmanları son derece yeteneklidir ve mevcut en gelişmiş, etkili teknik ekipmanları kullanır .İşimiz olan TSCM hizmetleri, maruz kalma riskinizi azaltmak için kapsamlı bir çözümdür.

Hizmetlerin kapsamı. Tüm kurumsal TSCM hizmetleri, kapsamlı bir fiziksel ve elektronik TSCM / Siber tarama içerir. Çalışma alanlarındaki telefon hatları ve enstrümanlar kurumsal TSCM hizmet bedeline dahildir. Dinleme cihazları için bilgisayarları ve hatları da kontrol ediyoruz.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, ağ odanızın wi-fi ve hücresel cihazlar için kapsamlı bir şekilde kontrol edilmesi önerilebilir. Şüpheli mobil cihazları ve bilgisayarları casus yazılım / kötü amaçlı yazılım için kontrol etmek önemli olabilir. C-suite ve diğer şüpheli araçların gizli dinleme cihazları ve GPS izleyicileri açısından incelenmesi de önemli olabilir. Her müşteri durumu farklıdır. Endişeleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayan kurumsal hizmetleri öneriyoruz.

Teknospy Kurumsal TSCM Hizmetleri aşağıdakileri içerir:

 1. Teknik tehdit değerlendirmesi
 2. Eksiksiz fiziksel ve elektronik TSCM / Siber TSCM
 3. Yasadışı IMSI Yakalayıcı Tespiti
 4. Telefon dolabı, telefon hatları ve enstrümanlar (istenirse)
 5. Wi-Fi güvenlik incelemesi
 6. Ağ odası/odaları (istenirse)
 7. Elektronik dinleme cihazlarını bulma
 8. Teknik güvenlik açıklarını belirleme
 9. Sitede sözlü bilgilendirme

Hizmetlerin tamamlanmasından sonraki beş (5) iş günü içinde elektronik ekspertiz raporu

Teknik güvenliğinizi artırmak için ürün ve hizmet önerileri

Mobil cihazlar ve bilgisayarlar için casus yazılım/kötü amaçlı yazılım tespiti (istenirse)

Araçlar için GPS takip cihazı ve elektronik dinleme cihazı algılama (istenirse)

Kurumsal TSCM hizmetleri açık veya gizli olarak sunulabilir. Rahatınız için akşam veya hafta sonu hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hizmetler, tamamlanmış TSCM Hizmeti fiyat teklifinizi aldıktan sonra genellikle 24-48 saat içinde bulunduğunuz yerde gerçekleştirilebilir.

Açık veya Gizli Hizmetleri Seçin

Böcek Temizleme Hizmetleri Teknospy, ticari TSCM hizmetlerini gizli veya açık olarak gerçekleştirir.

Açık TSCM Hizmetleri: Talimatlarınıza göre varıyoruz. Ardından, belirlenen temas noktası görevlendirdiğiniz kişi ile temas kurarız. TSCM ekipmanlarımız ve yöntemlerimiz görülebilir. Ayrıca, amacımız veya faaliyetimizle ilgili soruları ele alırken talimatlarınıza uyuyoruz. Ve bu kurumsal TSCM hizmetlerini mesai saatleri içinde, mesai saatleri dışında veya hafta sonları sağlayabiliriz.

Gizli TSCM Hizmetleri: Kullanılan tüm bileşenler ve protokoller gizlidir. Gizli kurumsal TSCM hizmetleri, bir LAN / Wi-Fi denetimi veya hücresel RF eşleme kontrolü olarak gizlenebilir. Ayrıca, risklerinizi normal çalışma saatlerinde değerlendiriyoruz ve bu, içeriden bir tehditten şüpheleniyorsanız çok faydalı olabilir. Şirketiniz tarafından katı bir gizlilik korunuyorsa, gizli iş TSCM hizmetleri, ifşalarınızı gerçek zamanlı olarak değerlendirmek için değerli bir araç olabilir.

Ne Tür Dinleme Cihazları Tespit Ediyoruz?

 1. TSCM uzmanlarımız aşağıdaki elektronik dinleme cihazlarını tespit eder:
 2. Yasadışı ses veya optik dinleme cihazları
 3. GSM, 3G, 4G ve 5G hücresel dinleme cihazları
 4. Kablosuz böcekler
 5. Tel ve mikrofon dinleme ve telefon dinleme
 6. Taşıyıcı akımı böcekleri
 7. Mikro kablosuz video cihazları
 8. Lazer veya kızılötesi dinleme cihazları.
 9. Araçlarda GPS Takip ve Dinleme Cihazları
 10. Cep telefonu casus yazılımı / kötü amaçlı yazılımı

Başka bir deyişle, çok basitten çok karmaşık dinleme cihazlarını tespit ediyoruz. Ucuz, düşük teknolojili böceklerden çok modern, karmaşık dinleme cihazlarına kadar tüm dinleme cihazlarını tespit etme konusunda donanımlı ve yetenekliyiz.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?