TSCM Hizmetleri

TSCM Hizmetleri

Son Güncelleme 26 Aralık 2022

İşletmeniz veya Eviniz İçin TSCM Hizmetlerine mi ihtiyacınız var?

TSCM Hizmetlerimiz Hakkında

Teknospy şirketler, işletmeler, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, yöneticiler ve konut müşterileri için profesyonel TSCM hizmetleri sunmaktadır. Yetenekli TSCM uzmanlarımız , mevcut olan en gelişmiş TSCM ekipmanını kullanır . Aslında, ekipmanımız ve uzmanlığımız bizi diğer TSCM Hizmet sağlayıcılarından ayırıyor.

TSCM Böcek Taraması Geleneksel dinleme cihazlarını tespit ediyoruz. Ayrıca, hassas bilgilerinizi bir dinleyiciye iletmek için bluetooth, wi-fi veya hücresel ağ kullanan siber dinleme cihazlarını da tararız. Ayrıca, kulak misafiri olanlar tarafından istismar edilebilecek bluetooth, wi-fi ve hücresel ağlardaki güvenlik açıklarını da ele alıyoruz.

Bir Teknospy TSCM Hizmeti, hem geleneksel hem de Siber TSCM’yi içerir. Aslında Teknospy , Siber ​​TSCM’nin öncüsüdür. Siber TSCM hizmetlerimiz, “bağlı” dünyamızın karmaşık gizli dinleme algılama tehditlerini ve güvenlik açıklarını ele alır. Buna IoT tehditleri de dahildir.

Teknospy ‘ın TSCM hizmetleri, teknik bir tehdit değerlendirmesiyle başlar. Ardından fiziksel arama ve bilimsel sinyal analizi yapıyoruz. Sinyalleri algılamak için çeşitli laboratuar sınıfı TSCM ekipmanı kullanıyoruz. Ayrıca, tespit edilen gizli dinleme güvenlik açıkları giderilir. Hizmet tamamlanır tamamlanmaz önerilerimizi siz müşterimiz ile paylaşıyoruz. Son olarak, gerçekleştirilen hizmetleri, bulgularımızı ve ileride gizliliğin korunmasına yardımcı olacak önerilerimizi ayrıntılı olarak açıklayan bir PDF raporu sunuyoruz. Teknospy ‘ın profesyonel TSCM böcek tarama hizmeti, gizliliği geri kazandırır ve müşterilerimizin gizliliğini ileriye dönük olarak korumalarına yardımcı olur.


Kurumsal TSCM Böcek Araması

Müşterilerimiz arasında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden küçük işletmelere kadar birçok şirket bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitli sektörlerden işletmelere hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörler arasında hükümet, savunma, kritik altyapı, hukuk, teknoloji, haber medyası ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar yer alır. İster elektronik gözetimden şüpheleniliyor olun, ister risk yönetim planınız böcek taramalarını gerektiriyor olsun, Teknospy ‘ın kurumsal TSCM hizmetleri akıllıca bir seçimdir.

Yeni bir tesise mi taşınıyorsunuz? Yönetim, mülkiyet veya BT personelinde değişiklik mi var? TSCM böcek taraması, maruz kalma riskinizi azaltmak için kapsamlı bir çözüm sunar.

Konut TSCM Hizmetleri

Her büyüklükteki ev için konut TSCM hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimiz arasında yüksek net değere sahip bireyler, ünlüler, politikacılar, ileri gelenler, yüksek profilli hedefler ve yöneticiler bulunmaktadır. Eviniz, cep telefonlarınız, bilgisayarlarınız ve arabalarınız hepsi dahildir.  Ayrıca yönlendiricinizin ve wi-fi ağ güvenliğinizin kontrolünü de dahil ediyoruz. Sonuç olarak, hizmetlerimiz evdeki gizliliğinizi ve kişisel cihazlarınızdaki iletişim gizliliğini geri kazandırır.

Böcek Arama hizmet ücretleri, hizmet alanı büyüklüğüne, cihaz ve araç sayısına ve hizmet kapsamına göre özelleştirilir.


Ne Tür Dinleme Cihazları Tespit Ediyoruz?

TSCM uzmanlarımız aşağıdaki elektronik dinleme cihazlarını tespit eder:

 • Ses veya optik dinleme cihazlarını
 • GSM, 3g, 4g ve 5g hücresel dinleme cihazları

 • Kablosuz böcekler

 • Tel ve mikrofon dinleme ve telefon dinleme

 • Taşıyıcı akımı böcekleri
 • Mikro kablosuz video cihazları
 • Lazer veya kızılötesi dinleme cihazları
 • Araçlarda GPS izci.
 • Cep telefonu casus yazılımı / kötü amaçlı yazılımı

Ayrıca, yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için gizli dinleme algılama ekipmanı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz .

İletişim Formu

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?