ARAÇ TAKİP DİNLEME TESPİT

ARAÇ TAKİP DİNLEME TESPİT

Son Güncelleme 11 Aralık 2022

ARACINIZIN “BÖCEK” OLDUĞUNDAN VE TAKİP EDİLDİĞİNİZDEN ŞÜPHELENİYOR MUSUNUZ?

Araç Takip Tespit İçin Bugün size yardımcı olabiliriz!

Ücretsiz Anında Fiyat Teklifi İçin 0533 667 65 49 Numaralı Telefondan Hemen Bize Ulaşın

Araç Böcek tespit uzmanlarımızın arabanızı, kamyonunuzu, motosikletinizi, römorkunuzu, teknenizi veya uçağınızı elektronik gizli dinleme cihazları için incelemesine izin verin. Uzman teknik servis ekibimiz, yaptığımız tek iş olan böcek aramak ve ortadan kaldırmak için deneyim ve donanıma sahiptir.

Araç takip tespit uzmanları, son teknoloji elektronik karşı önlem ekipmanlarını, uygulamalı ticari araçları ve kapsamlı bir fiziksel aramayı kullanarak. Gizli vericiler, gizli mikrofonlar, kablosuz video kameralar, ses kayıt cihazları ve telefon dinleme cihazları için tüm radyo spektrumunu tarayacak. Askeri standartlarda ekiptmanlar kullanıyoruz. Evinize, ofisinize, iş yerinize veya aracınıza elektronik cihazlar yerleştirilmişse. TEKNOSPY bunları tespit edecek ve etkisiz hale getirecektir.

Gizli araç takip cihazlarını bulmak için elektronik ekipman ve görsel inceleme kullanıyoruz. Ayrıca torpido gözünde, koltukların altında, tavanda, ızgarada, tamponlarda ve çerçevede aktif ve pasif GPS cihazları olup olmadığını da inceliyoruz.

Araç GSM ve Gsp Cihazları Nasıl Bulunur

“Pasif” bir GPS cihazının daha sonra alınması gerekir ve aracın bulunduğu tüm yerler bilgisayardaki bir haritada gösterilecektir. “Aktif” bir GPS cihazı, aracın o anda nerede olduğunu gösterecektir. Bir bilgisayara arabanın nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak iletmek için bir cep telefonu frekansı kullanır.

Aküye bağlı olağandışı bir şey olup olmadığını belirlemek için kaputun altına bakıyoruz. Elektrik sisteminin en çok gösterge panelinin altında bulunan. Ancak her zaman olmasa da sigorta panosunu kontrol ediyoruz. Ardından, arabanın gövdesinin altını kontrol ediyoruz. Ayrıca ön ve arka tamponlar. Izgarada (ve bir GPS ünitesinin gizlenebileceği başka herhangi bir yerde) olduğu gibi. GPS kayıt takip cihazını algılamak için görsel olarak ve son teknoloji elektronik ekipmanımızla.

“Pasif” ve “aktif” GPS birimleri vardır. Daha popüler olanlar “aktif”. “Aktif” GPS üniteleri, otomobilin konumunu bir cep telefonu frekansı aracılığıyla iletir.

Ekipmanımız geniş bant araç takip tespit alıcılar. Bir cep telefonu ve GPS dedektörleri ve yılan kameralardan oluşmaktadır. Aracın radyo antenine bağlı olanlar da dahil olmak üzere. Gizli vericiler için gösterge panelinin altında kapsamlı bir arama yapıyoruz. Bunu görsel ve elektronik olarak yapıyoruz. Daha sonra hem görsel olarak hem de elektronik ekipmanla. Vericiler için aracın tüm iç kısmına bakıyoruz.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?