Ofis Böcek Arama Hizmeti

Ofis Böcek Arama Hizmeti

Son Güncelleme 6 Kasım 2022

Kurumsal Ofis Böcek Arama Hizmeti

Ofis Böcek Arama hizmetimiz, gizli kameraları, ses hatalarını ve gizli ses kayıt cihazlarını bulmak için bir Teknik Gözetim Önlemleri (TSCM) böcek tespiti konusunda uzmanlaşmıştır. Biz Türkiye’de böcek taramaları yapan ilk firmalardanız. Deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz, Ofisinizdeki gizli Kameraları, Ses Cihazlarını ve daha fazlasını tespit eder. Dinleme tespit hizmeti bizim Uzmanlığımızdır. Gizli ses ve video dinleme cihazlarını bulma ve kaldırma konusunda uzmanlarımıza güvenin.

7/24 iletişim kurabileceğiniz bir teknisyen ile size Ücretsiz Danışmanlık sunuyoruz. 15 Yıldan Fazla Deneyime sahibiz ve en modern ve gelişmiş elektronik ofis böcek arama ekipmanını kullanıyoruz.

Anında fiyat teklifi almak için bizi arayın. Beklediğiniz gizlilik ve hak ettiğiniz gönül rahatlığı ile işinizi güvence altına almamıza izin verin.

Bir işletme sahibi olarak sizi endişelendirmesi gereken birçok neden ve risk alanı vardır. Yalnızca bir rakibinizin operasyonunuzla ilgili içeriden öğrenen sırları öğrenmesinden değil. Aynı zamanda art niyetleri olan çalışanlar, banyolara kamera yerleştiren cinsel sapkınlar ve markanıza zarar vermek isteyebilecek kişiler hakkında da endişelenmeniz gerekir.

Kurumsal Casusluk

İşletmenizin ne kadar büyük veya küçük olduğu önemli değil. Rakiplerinizden herhangi biri tarafından değerli bilgiler elde edilme riski vardır.

Aşağıdakilerden herhangi birini dinlediğini ve öğrendiğini hayal edin:

 • Mevcut projeleriniz
 • Gelecek proje detayları
 • Fiyatlandırma planınız
 • Müşteri listeniz
 • Yaklaşan konferanslar
 • Yönetici programları
 • Şirket sırları

Rakipleriniz yukarıda listelenen maddelerden herhangi birini öğrenecek olsaydı, işinizi ve başarınızı büyük ölçüde etkileyebilirdi. Faaliyetlerinizi izlemek için kolayca bir ses veya video dinleme cihazı kurabilen bir rakibin. Kuruluşunuza bir köstebek yerleştirmesi nadir değildir! Ofis Böcek Arama

Konferans Salonları Böcek Arama
ofis böcek arama ankara toplantı odası dinleme cihazı ses kayıt tespit

Çoğu işletme gibiyseniz, en sık ve en önemli toplantılarınızı konferans odanızda yaparsınız. Konferans odanızda gizli bir mikrofon, ses kaydedici veya gizli kamera olmadığını garanti edebilir misiniz? Ne kadar iyimser olursanız olun, yakın zamanda profesyonel bir ofis böcek araması yapmadıysanız, gerçekten bu garantiyi veremezsiniz.

Çalışanlar

Genellikle işverenleri veya kötü niyetli bir iş arkadaşı tarafından ses ve video dinleme cihazlarının hedefidir. Bunun olup olmadığını öğrenmenin tek yolu, ofisinizin veya çalışma alanınızın profesyonel bir ekip tarafından çok karmaşık ve pahalı elektronik tarama cihazları kullanılarak fiziksel ve elektronik olarak denetlenmesidir.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?