Konut TSCM Hizmetleri

Konut TSCM Hizmetleri

Son Güncelleme 26 Aralık 2022

Konut TSCM Böcek Arama Hizmetleri

Teknospy, sitelerden yönetici dairelerine kadar her büyüklükteki ev için konut TSCM hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimiz arasında yüksek net değere sahip bireyler, ünlüler, politikacılar, ileri gelenler, yüksek profilli bireyler ve yöneticiler bulunmaktadır

Türkiye’de ülke çapında Konut TSCM Gizli Kamera Tespit hizmetleri sunuyoruz.

Konut TSCM Hizmetlerimize Neler Dahildir?

Ev böcek arama hizmeti, alıntılanan alanları, cihazları ve araçları içerir. Tipik olarak bu, konutun hemen dışı ve içi, cep telefon(lar)ınız, bilgisayar(lar)ınız ve araba(lar)ınızdır. Ayrıca yönlendiricinizin ve wi-fi ağ güvenliğinizin kontrolünü de dahil ediyoruz. Konut TSCM hizmetlerimiz, gizliliğinizi geri kazanmanız için tasarlanmıştır. Aynı şekilde, gizliliği ihlal edilmiş kişisel cihazlarınız ve araçlarınız üzerindeki iletişimlerin gizliliğini geri getiriyoruz.

Cep Telefonları ve Bilgisayarlar

Akıllı telefonunuzu ve bilgisayarınızı casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımlara karşı kontrol ediyoruz. Cihazda kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım varsa, casus yazılımın veya kötü amaçlı yazılımın akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza ne zaman ve nasıl bulaştığını size söyleyebiliriz. Ancak, cihazlardaki casus yazılımları veya kötü amaçlı yazılımları kaldırmıyoruz çünkü gizliliğin geri kazanılması, casus yazılımların kaldırılmasından çok daha fazlasını gerektirir.

Daha derinlemesine bir incelemeye ihtiyacınız varsa, ek bir ücret karşılığında cep telefonu adli tıp hizmetleri sunuyoruz. Burada daha fazla bilgi edinin .

Araç TSCM Hizmetleri

Aracınızın izlendiğinden şüpheleniyor musunuz? GPS izleyicilerinin kurulumu kolaydır. Ayrıca düşük maliyetlidirler ve hatta kiralanabilirler. GPS izleyicileri görünür olabilir veya çok iyi gizlenmiş olabilir. Evden uzaktayken, nerede olduğunuzu, nereye gittiğinizi vb. bir casusa söyleyebilirler. Programınız, en sevdiğiniz yerler ve hatta gizli toplantılar bilinir hale gelir.

Konut TSCM hizmetlerimiz, belirtilen araç sayısı için GPS izleme algılamayı içerir. Ayrıca araç(lar)ınızı elektronik dinleme cihazları için de kontrol ederiz. Neden? Çünkü çoğu insan araçlarının içinde özel bir görüşme yaparken kendini çok rahat hissediyor. Bu yüzden kulak misafiri olanlar için bir hedef.

Hizmetlerimiz Hakkında

Yetenekli uzmanlarımız , mevcut  olan en gelişmiş Böcek arama ekipmanları kullanır  . Aslında, ekipmanımız ve uzmanlığımız bizi diğer hizmet sağlayıcılardan ayırıyor.

Geleneksel gizli dinleme cihazlarını tespit ettik. Ayrıca, hassas bilgilerinizi bir dinleyiciye iletmek için bluetooth, wi-fi veya hücresel ağ kullanan gizli dinleme cihazlarını da tespit ederiz. Ayrıca, gizli dinleme amacıyla kullanılabilecek bluetooth, wi-fi ve hücresel ağlardaki güvenlik açıklarını gideriyoruz. Teknospy konut TSCM hizmetleri, hem geleneksel TSCM’yi hem de  Siber TSCM’yi içerir.   Dolayısıyla hizmetlerimiz kapsamlıdır. Ev böcek taramalarımız, “bağlantılı” dünyamızın karmaşık gizli dinleme algılama tehdidini ve güvenlik açıkları ortamını ele alır.

Teknospy Konut TSCM Hizmetleri aşağıdakileri içerir:

 1. Teknik tehdit değerlendirmesi
 2. Eksiksiz fiziksel ve elektronik TSCM / Siber TSCM
 3. Yasadışı IMSI Yakalayıcı Tespiti
 4. Wi-Fi güvenliği ve Wi-Fi ortamı incelemesi
 5. Mobil cihazlar ve bilgisayarlar için casus yazılım/kötü amaçlı yazılım tespiti
 6. Araçlar için GPS izci ve elektronik dinleme cihazı algılama
 7. Elektronik dinleme cihazlarını bulma
 8. Güvenlik açıklarını belirleme
 9. Konutta sözlü bilgilendirme
 10. Hizmetlerin tamamlanmasından sonraki beş (5) iş günü içinde elektronik ekspertiz raporu
 11. Teknik güvenliğinizi artırmak için ürün ve hizmet önerileri

Konut TSCM hizmetleri açık veya gizli olarak sağlanabilir. Rahatınız için akşam veya hafta sonu hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hizmetler, tamamlanmış TSCM Hizmeti fiyat teklifinizi aldıktan sonra genellikle 24-48 saat içinde bulunduğunuz yerde gerçekleştirilebilir.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?