Evde Böcek Arama Hizmeti

Evde Böcek Arama Hizmeti

Son Güncelleme 13 Aralık 2022

Evde Gizli Kamera Böcek Arama Tespit Hizmeti

Evde Gizli Kamera Böcek Arama Tespit Hizmeti

Türkiyenin herhangi bir yerinde evinizin böcek taramasını yapabiliriz. Profesyonel Böcek Tespit Hizmetimiz ve deneyimli teknik ekibimiz, evinizdeki Gizli Kameraları, Ses Cihazlarını , GPS İzleyicileri ve çok daha fazlasını tespit eder.

Eviniz sizin kaleniz ve bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen öyledir!

Evde Gizli Kamera Tespit

Kendi evlerinde birçok insan, gizli ses ve görüntü cihazlarının kurbanı oluyor. Özellikle sadakatsizlikten şüphelendikleri zaman, eşlerin birbirlerini gözetlemesi çok yaygındır. Evinizde tamir vb. işler için gelen kişiler. Evinizdeki en özel etkinlikleri izlemek için yatak odalarına ve banyolara gizli video kameralar yerleştirmesi de yaygındır. TSCM Teknik böcek arama ekibimiz, yatak odalarına, mutfaklara ve oturma odalarına yerleştirilmiş gizli video kameraları ve dijital ses kayıt cihazlarını fiziksel ve elektronik olarak arayacak.

Böcek temizleme ev ekibimiz. Özellikle TSCM teknisyenlerimiz şüphelerinizi doğruladığında veya çürüttüğünde, size kesinlikle gönül rahatlığı sağlayabilir.

Boşanmayla ilgili potansiyel veya devam eden bir dava olduğunda genellikle bir evde ses veya video cihazlarına dair kanıtlar buluruz. Bu tür ‘eş casusluğu’ sizin fark ettiğinizden daha yaygın. Bir kocanın kendi isteğiyle veya mahkeme kararıyla konuttan çıkmak üzere olduğu davalarımız var. Ardından, karısının gidişini takip etmek için dinleme cihazı ve kamera yerleştirir.

Bir erkeğin cinsel zevki için duşta veya cinsel aktivite sırasında karısını gizlice videoya çektiği veya bu videoları röntgenci paylaşım sitelerine yüklediği durumlar da görülmektedir.

Evde Gizli kameralar. Çok küçük oldukları ve mevcut dekor ve mobilyalarla uyum sağlayabildikleri için bulunamayacakları birçok yere kolayca yerleştirilir. Bu cihazlar tavan vantilatörlerinde ve duman dedektörlerinde bulunur. Ayrıca lambalarda, duvar armatürlerinde, buat kapaklarında, saatlerde, saksılarda ve tavan veya duvar havalandırmalarında.

TSCM teknisyenlerimiz nereye bakmaları gerektiğini bilirler. Böcek arama sırasında birçok pahalı elektronik dedektörler kullanır. Bu, açık veya kapalı olan en küçük evde gizli kamera ve dinleme cihazlarını tespit eder.

Dinleme cihazlarının bulduğu en yaygın alanlar. Genellikle konuşmak için en çok zaman harcadığınız alanlardır. Ya telefonda ya da başkalarıyla yüz yüze. Buna mutfak ve oturma odası alanları dahildir. Gizli kameralar genellikle soyunacağınız alanlarda bulunur. Yatak odası, duş ve giyinme odası gibi.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?