Casus Dinlemeler Rekabeti Zorlaştırıyor

25
Casus Dinlemeler Rekabeti Zorlaştırıyor

Son Güncelleme 7 Aralık 2022

Casus Böcekler Bir Rekabet Dezavantajı

İş hayatında rekabet her zaman en güçlü olgudur. Rekabette elinizin güçlü olması açısından da farklı imkanları değerlendirmeniz gerekmektedir. Ancak bazen yasadışı ve usulsüz fırsatların değerlendirildiği de görülmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde bu imkanlar arasında casus böcekler de yer almaktadır. Bununla mücadele içinde böcek arama hizmeti rekabette güveni sağlayabilmektedir.

Rekabet ortamında yasal çerçevenin dışına çıkan casus böcekler birçok kişiye büyük zararlar vermektedir. Genellikle işletmelerde dışarıya çıkmaması gereken bilgilerin birçoğu yasa dışı dinleme ve izleme cihazları ile dışarıya çıkmaktadır. Bu durumun ülkemizde de artış göstermesi, güvenlik sektöründe belirli bir çözüm sağlamıştır. Çünkü Teknospy, casus böcek dezavantajını ortadan kaldırmak için böcek arama hizmeti sunmaktadır.

Rekabete Güven Getirin

Casus dinleme ve izleme tercih ettiğiniz bir yöntem olmasa da rakipleriniz bunu tercih edebilir. Hatta yapılmamış olsa dahi bu konuda endişeleriniz yer alabilir. Bu nedenle endişeler veya ipuçları göz önünde bulundurularak,böcek arama çalışması uygulanabilmektedir. Teknospy, Ankara merkezli şekilde size bu hizmeti çok geniş bir teknik imkan ile sunabilmektedir.

Firma tarafından sunulan böcek arama hizmeti kapsamlı bir yapı sağlamaktadır. Bu kapsamlı yapı içinde onlarca farklı teknik cihaz kullanılmaktadır. Uzman ekipler, rekabette güvenlik endişesi bulunan her işletmede bu hizmeti verebiliyor. Örneğin, spektrum analiz cihazı ile frekans incelemeleri sağlanmaktadır. Sonrasında ise farklı frekans tespit cihazları ile tüm alanda arama yapılmaktadır.

Ortamda böcek arama için modem veya telsiz telefon gibi sinyal verici tüm cihazlar incelenmektedir. Kablolu veya kablosuz böcekler için telefonlar, aydınlatma, duvar içleri ve dolaplar gibi her nokta inceleniyor. Hatta ısı tespiti için termal kamera ile dahi arama gerçekleştiriliyor. Firma verilen hizmette tam kapsamlı bir şekilde dinleme ve izleme tespitini yapılmasını sağlıyor.

Güvenlik Artısını Ofis Dışına Da Taşıyabilirsiniz

İşletme içerisinde yaşadığınız bu güvenlik endişeleri için böcek arama hizmeti almayı seçebilirsiniz. Ancak aynı risk sadece ofisiniz değil evinizde, araçlarınızda veya cep telefonlarınız da dahil olabilmektedir. Bu nedenle Teknospy böcek arama hizmeti size bu alanlarda da aynı profesyonel yapı ile sunmaktadır. Yani örnek olarak aracınızda veya evinizde de aynı sistem ile arama yapılabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. erhan dedi ki:

    casus böcek arama hizmeti profesyonel cihazlarla ve uzman ekiple yapılması gerekir bu noktada teknospy Türkiyede lider firmadır.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?