Otel Böcek Arama

Otel Böcek Arama

Son Güncelleme 16 Kasım 2022

OTELLERE, TOPLANTI MERKEZLERİNE, TESİS DIŞI KONFERANSLARA VE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARINA KARŞI GÖZETLEME BÖCEK TARAMALARI

Müşterilerimize gönül rahatlığı ve en önemlisi güvenlik sağlayarak bir sonraki saha dışı etkinliğinizin teknik gizli dinlemelerden uzak olmasını sağlamak.

Şirketimiz ayrıca, otel böcek arama sonrasında güvenli alana hiçbir cihazın girmemesini sağlamak için toplantı alanlarınızın 7/24 izlenmesini sağlayabilir.

Kurumsal ve resmi müşterilerimizin çoğunluğu, toplantı başlamadan önce toplantı alanlarının eksiksiz bir şekilde taranmasını ister. Çoğu durumda, müşterilerimiz, tarama sırasında elde edilen RF taban çizgisinin canlı izlemesini yapmamızı sağlar

OTELLERDE DİNLEME VE TESİS DIŞI TOPLANTILAR ARTIYOR

Bu toplantılar, bir Gizli Dinleme Saldırısı potansiyeli konusunda neredeyse hiçbir güvencenizin olmadığı yerlerde gerçekleştirilir.

TEKNOSPY, Türkiye genelinde birçok kurumsal ve devlet müşterisi ile çalışır ve tam gizliliğinizi sağlamak için Böcek Arama hizmetleri sunar.

Kurumsal toplantılar, yüksek profilli müşteriler, sporcular, ünlüler ve bilgilerini ve iletişimlerini güvende tutması gereken herkes.

Teknospy net bir çözüm sunar, şirketimiz konferans salonları, otel odaları ve bilgilerin tartışıldığı herhangi bir alanda gizlice dinleme sağlar.

Toplantıdan önce şirketimiz gelir ve odaları, duvarları, zeminleri, tavanları, AV ekipmanları, telekomünikasyon, elektrik ve demirbaşları sadece gizli dinleme cihazları için değil aynı zamanda veri sızıntılarına yönelik potansiyel riskler için de temizler.

Tarama işleminden sonra oda mühürlenir ve toplantıya hazır hale gelir. Ayrıca odalara giren riskler için toplantının teknik takibini de sağlıyoruz. Teknik izleme, tarama sırasında yakalanan taban çizgisindeki değişiklikleri saptamak için frekans spektrumunun gözlemleridir.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?