Neden TEKNOSPY

64
Neden TEKNOSPY

Son Güncelleme 11 Aralık 2022

Son yıllarda, gizli dinleme teknolojisi kuvvete evrildi ve bu nedenle gizli dinleme tehdidine karşı koymak için profesyonel ekipmanlara sahip olmak gerekir, TEKNOSPY Güvenik , dünya çapında mevcut olan en gelişmiş TSCM ekipmanlarından bazılarına önemli ölçüde yatırım yaptı.

Bir Teknik Gözetim Önlemleri (TSCM) sağlayıcısı araştırırken ve seçerken, şirketleri karşılaştırmak önemlidir . ‘Böcek Arama Hizmeti’ sağladığını iddia eden birçok işletme olmasına rağmen , Türkiye’de yalnızca birkaç TSCM sağlayıcısı, görev için uygun şekilde donatılmış ve eğitilmiştir. Birçok firma, TSCM veya böcek arama hizmetlerinin reklamını yapar; gerçek şu ki , Ebay’den veya yerel ‘casus dükkanından’ satın alınan ucuz düşük kaliteli ve etkisiz ekipman kullanıyorlar ve ‘böcek arama’ yapabileceklerini iddia ediyorlar ve bir TSCM görevini profesyonel olarak ele almak için eğitim ve uygun ekipmana sahip değiller. Bunun net sonucu, projenin yeterince tamamlanmaması ve bu da müşterinin (sizin) güvenliğini tehlikeye atmasıdır. Bu ekipman parçaları, 50$ ila 1000$ arasında bir fiyat etiketine sahip etkili oyuncaklardır; profesyonel bir TSCM sağlayıcısı, ekipmanlarına ve eğitimlerine 100.000 doların üzerinde yatırım yapmış olmalı.

İşi genellikle şarlatan olan kötü deneyimli kişilere devreden bir Özel Soruşturma firmasıyla güvenliğinize güvenmeyin. İşlerini kimin yaptığını sorun ve kontrol edin, niteliklerinin kanıtını ve hangi ekipmanı kullandıklarını isteyin. TEKNOSPY Her göreve katılıyoruz.

Oyuncak Arama Cihazı

TEKNOSPY Profesyonel Böcek Arama Cihazları

rei andre teknospy
teknospy spectrum cihazı
teknospy pasif böcek tespiti
Hizmet Almak İstediğiniz Firmadan Aşağıdakileri Onaylamasını İsteyin
 • Kullandıkları ekipman
 • Hangi eğitimi ve nerede aldılar ?
 • Hangi spektrum analizörünü kullanıyorlar ve hangi frekanslara kadar analiz edebiliyorlar ?
 • WiFi 2.4GHz aralığında gizli iletim frekanslarını ayırabilirler mi?
 • Bir patlama vericisinin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini ve ne zaman etkinleştirildiğini tarihsel olarak nasıl belirlerler?
 • Analgue, dijital ve VoiP dahil sabit hatlı telefonları kontrol edip analiz edebilirler mi?
 • Verici olmayan / pasif cihazları kontrol etme konusunda nasıl bir yol izliyorlar?
 • Doğrusal Olmayan Bağlantı Dedektörüne sahipler mi?
 • Termal Görüntüleme Kamerasına sahipler mi?
 • Yazılı bir rapor veriyorlar mı?
 • İşi kendileri mi yürütüyorlar yoksa işi taşerona mı veriyorlar (çoğu şirkette olduğu gibi)
Sağlayıcı yukarıdakileri sunamıyorsa, size yeterli veya profesyonel bir hizmet sağlamıyor demektir .

TEKNOSPY, sahada kullandığımız ekipmanın üreticileri tarafından uluslararası eğitimin yanı sıra ileri düzey TSCM eğitimi almıştır. Ekipman ve eğitimimize 150.000 doların üzerinde yatırım yaptık. 24GHz’e kadar RF spektrum analizi, son teknoloji telefon enstrümantasyonu ve hat ve sistem analizi (analog, dijital ve VoiP dahil), doğrusal olmayan bağlantı tespiti, termal görüntü analizinin yanı sıra risk yönetimi ve sistematik bir yaklaşım kullanıyoruz. kapsamlı bir fiziksel muayene.

Teknisyenimiz Bahaddin TURGUT, 15 yılı aşkın bir süredir güvenlik ve soruşturma sektöründe çalışmaktadır ve profesyonel uluslararası kuruluş Espianage Research Insitute International (ERII) ve her ikisi de uluslararası kabul görmüş güvenlik kuruluşu ASIS International’ın bir üyesidir. katı bir etik ve davranış kurallarına uymamızı gerektirir.

Biz Böcek Dedektörüyüz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?