Böcek Arama Cihazı Gizli Kamera Dedektör

15000 13500 TL
Böcek Arama Cihazı Gizli Kamera Dedektör

Son Güncelleme 19 Aralık 2022

Casus Böcek Arama Cihazı Gizli Kamera Dinleme Tespit

Böcek Arama Cihazı dedektörü RF sinyal dedektörü Anti izleme için güçlü manyetik dedektör kablosuz ses Böcek GPS kamera dedektörü bulucu

Gizli kamera dedektörü, yapay zeka analizi, güçlü anti-girişim, yüksek hassasiyet, geniş frekans algılama aralığı ve daha uzun çalışma süresi sağlayabilen en yeni yükseltilmiş yonga setinde yerleşik en yeni teknolojiyi kullanır.

Yönlü anten algılama anteni ile, kullanımı kolay, arabada, ofiste, her yerde kameraları aramak kolay.

Bu gizli kamera dedektörü 4 algılama yöntemine sahiptir: tam bant dedektörü, manyetik sinyal algılama, Wifi gizli kamera bulucu ve GSM 900/1800MHz dedektörü. Evinizdeki ve arabanızdaki gizli cihazları tam olarak bulun. LED ekran ile, 16 yoğunluk seviyesi gösterir, gizli cihaz tespit edildiğinde, sinyal led daha yüksek bir tehlike seviyesine işaret edecektir.

Sesli alarm ve alarm modu ile, böcek cihazını algılama dedektörüne daha yakın, daha yüksek ve daha hızlı alarm olur, ilgili algılama seviyesi ekranda da görünecektir. Hassasiyet algılama aralığını karşılamak için ayarlanabilir. Algılama aralığını kısaltmak için algılama hassasiyetini yüksek ila düşük arasında sürekli olarak ayarlanabilir.

Casus Böcek Arama Cihazı Profesyonel çalışma için Geliştirilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?