TS-K18 Casus Böcek Arama Gizli Kamera Tespit Cihazı

3800 2400
TS-K18 Casus Böcek Arama Gizli Kamera Tespit Cihazı

Son Güncelleme 10 Haziran 2023

TESPİT GÜCÜ ELİNİZDE!

En yeni dedektörümüz, Kamera Mercek Buluculu Gizli Dinlenmeyi Önleyen Kablosuz Böcek Dedektörü, kullanımı ve çalıştırılması çok basit olmasının yanı sıra, küçük bir portatif çerçevede oldukça güçlüdür.  Bunun gibi bir cihazla, standart radyo frekanslarından WIFI, Bluetooth ve 1 MHz ila 6,5 GHz aralığındaki Hücresel sinyal kaynaklarına kadar bölgedeki anormal frekansları bulabileceksiniz .

Bir saatten veya bir AC adaptöründen gelen bir sinyal buluyorsanız, bu kesinlikle normal değildir! Şimdi ortamı fiziksel olarak arama zamanı ve bu cihaz, gizli nesnelere yerleşik kablolu veya kablosuz kamera lenslerinden yansıyan yerleşik LCD bulucu ile bakmanız gereken yeri tam olarak belirlemenize yardımcı olacaktır.

BU SİNYAL DEDEKTÖRÜ NASIL ÇALIŞIR?

Dinleme ekipmanı gibi cihazlar, beslemelerini başka bir konuma iletebilir veya dahili olarak kaydedebilir, ancak kameraların görüntüyü yakalamak için her zaman bir merceği vardır. Bu ünitedeki Kamera Bulucu bundan yararlanır ve herhangi bir kamera merceğinden yansıyarak gizli konumlarını ortaya çıkaran yanıp sönen bir ışık kullanır. Cihazdaki yerleşik bir filtre bazı gereksiz yansımaları engeller, böylece otelinizde veya konferans odanızda ya da gözetlenebileceğinizi düşündüğünüz herhangi bir yerde bulabileceğiniz en küçük ışık noktalarına odaklanabilirsiniz. Farkında olmalısınız; LED ampuller gibi şeylerle bazı yanlış pozitifler elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, bunun gibi ampuller dışbükeydir ve ışığı herhangi bir açıdan yansıtırken, kamera mercekleri içbükeydir ve yalnızca doğrudan merceğe bakıldığında görülebilir.

Titreşim modu ile alanın frekans taramalarını gizlice gerçekleştirebilir veya doğrudan ona bakmadığınız zamanlarda bir sinyal algılamaya başladığında cıvıldamasına izin verebilirsiniz. Hassasiyeti sonuna kadar ayarlamak, elbette, çevrede bol miktarda frekans olacaktır, bu yüzden zar zor bir şey elde edene kadar onu tekrar azaltın. Sinyal gücünde herhangi bir çarpma olup olmadığına bakmak için odadaki duvarlar ve raflar üzerinde bir S dalgası taraması yapın.

İyi bir sinyal bulduğunuzda, verici cihaza gittikçe yaklaşana kadar hassasiyeti tekrar azaltın. Hassasiyet en düşük noktaya indiğinde ve bir miktar sinyal gücü bulduğunuzda, alanda WIFI Yönlendiriciniz veya Akıllı TV’niz gibi normalde iletmesi gereken herhangi bir şey arayın, ancak aynı zamanda gerçekten olması gereken küçük elektronik cihazları da arayın. Orada veya duvar prizi veya duman dedektörü gibi kesinlikle sinyal üretmemesi gereken şeyler olmamalıdır.

KAMERA LENS BULUCUSU OLAN KULAKLAMA ÖNLEYİCİ KABLOSUZ HATA DEDEKTÖRÜNÜ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Titreşim moduyla veya birlikte verilen kulaklığı kullanarak, alanın frekans taramalarını gizlice gerçekleştirebilirsiniz. Bu dedektör ayrıca, yakınında olduğunuzda bir sinyal algılamaya başladığında sesli bir uyarı da sağlayabilir, bu da kablosuz böcekleri veya kameraları daha hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olur.

Bu cihaz, 1 Mhz’den 6,5 GHz’e kadar geniş bir sinyal yelpazesini algılayabilir. Küçük, kompakt ve taşınabilir olması, bu cihazı şüphe duyabileceğiniz hemen hemen her yerde yanınızda taşımanıza olanak tanır. Unutmayalım ki en iyi özelliklerden biri, bu cihazın, bir nesneye yerleştirilmiş olabilecek gizli kameraları camdan yansıtmak için yanıp sönen kırmızı LED’ler kullanan ve size en üst düzeyde koruma sağlayan yerleşik bir LCD kamera bulucu ile birlikte gelmesidir. kablolu ve kablosuz kameralar.

Bu cihaz, tam şarjla bir saate kadar dayanabilir ve birlikte verilen adaptörle hızlı bir şekilde yeniden şarj edilebilir. Kablosuz sinyaller eviniz, ofisiniz, kafeniz veya hastaneniz gibi birçok alanda bulunabilir ve hepsi kablosuz sinyalleri meşru amaçlar için kullanıyor olabilir.

Bununla birlikte, bu tür frekansların çoğu, konuşmalarınızı dinlemek veya kiraladığınız tatil evinde hareket etmenizi izlemek gibi yasa dışı veya kötü niyetli şekillerde kullanılabilir. Bu dedektörle, konuşmalarınızın ve yaptıklarınızın gizli ve güvenli olduğundan emin olmak için evinizdeki veya iş yerinizdeki tüm iyi huylu veya kötü niyetli sinyal kaynaklarını tespit etme gücüne sahipsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Otel odalarında, tatil evlerinde, ofiste veya evinizde mahremiyet sağlayın

30 mt uzaklığa kadar gizli kamera lenslerini tespit etmek için yanıp sönen LED ışıklar ve vizör

Gizli tarama doğrulaması için teleskopik anten ve kulaklıkla elde taşınır ve taşınabilir

Görsel işaret sinyali gücü göstergeleri, uğultu, gürültü veya titreşim içeren dahili şarj edilebilir lityum pil

Hücresel, Bluetooth, WIFI ve Radyo Frekanslarında kablosuz gizli kameraların ve dinleme cihazlarının bulunmasına yardımcı olur

Kablosuz sinyal kaynağını daraltmak için ayarlanabilir hassasiyetle 1 MHz-6,5 GHz aralığındaki frekansları bulur

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?