Sinyal Kesici Kılıf

Sinyal Kesici Kılıf

Son Güncelleme 16 Kasım 2022

Universal Sinyal Kesici Siyah Kılıf

Elektromanyetik dalgaları geçirmeyen Sinyal Kesici Cep Telefonu kılıfı.

Günümüzde bazı teknolojik cihazlar kullanarak, cep telefonu kullanan kişilerin telefonları açık olmadığı halde ortam dinleme ve yer tespiti yapılabiliyor.

Sinyal Kesici Kılıf kullanıldığında kesinlikle dinleme yapılamaz ve böylece ortam dinlemelerinin önüne geçilir. Şebekeyle bağlantınız tamamen kesildiğinden konum tespiti de mümkün olmaz. Telefonun içeriğine, e-posta iletilerinize, SMS ve telefon bilgilerine dışarıdan hiçbir şekilde müdahele edilemez.

Kılıf %100 güvenlik sağlar.

Nasıl kullanılır?

Kılıfın iki gözü vardır. Bu gözlerden öndeki normal kullanımlar içindir. Yani telefonunuzu ön göze koyduğunuzda normal bir kılıf görevi görür, telefonuzu çizilmelere ve darbelere karşı korur.

Kılıfın ikinci gözüne cihazınızı yerleştirdiğinizde ise telefonun şebeke ile irtibatı tamamen kesilir. Kılıfın çalışması için telefonu kapatmanıza gerek yoktur. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız telefonunuzu kılıfın ön gözünden arka gözüne yerleştirmeniz yeterlidir. Cihazınızın bağlantısı anında kesilecektir.

Tekrar normal şekilde kullanmak için cihazınızı arka gözden ön göze almanız yeterlidir. kılıf kullanıldığında kesinlikle telefon dinlemesi yapılamaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bahaddin TURGUT
Bahaddin TURGUT
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?