SİBER GÜVENLİK

SİBER GÜVENLİK

Son Güncelleme 16 Kasım 2022

Siber Güvenlik İzleme ve Müdahale

TEKNOSPY, tehditleri 7/24 izleyerek ve olaylara müdahale ederek ağlara tam koruma sağlamak için Siber Güvenlik İzleme ve Müdahale, yönetilen BT hizmetleri ve teknoloji sunar. TEKNOSPY Güvenlik Operasyonları Merkezi, 7/24 yönetilen bir BT güvenlik hizmetidir ve iş operasyonlarının devam etmesine ve müşterilerimizin siber güvenlik statüsünün en üst düzeye çıkmasına olanak tanır. Bir siber tehdit ve güvenlik yönetimi çerçevesi, günümüzün siber önleme, tespit ve müdahale için bir gerekliliktir.

Siber Güvenlik İzleme ve Müdahale veya Bilgi güvenliği izleme, bir kuruluşun BT varlıklarının gizliliğini, kullanılabilirliğini ve bütünlüğünü bilgisayar korsanlığı, izinsiz girişler, kötü amaçlı yazılım, hırsızlık gibi tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı makul bir şekilde koruduğundan emin olmak için uygulaması gereken otomatik kontrollerdir. kimlik avı ve bilgisayar korsanlığının tespiti ve savunması.

TEKNOSPY siber güvenlik ve siber suç alanındaki kapsamlı uzmanlığı, gerçek hayattaki siber saldırılara ilişkin küresel soruşturmayla elde edilmiştir. TEKNOSPY Siber Suç Birimi küresel olarak faaliyet göstermektedir ve yeni geliştirilmiş saldırılar hakkındaki bilgimiz ve saldırıların tasarımını ve işleyiş biçimimizi anlayarak, 7/24 Siber Tehdit Yönetimi ve Siber Güvenlik sunabiliyoruz.

İletişim Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bahaddin TURGUT
  Bahaddin TURGUT
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?